Nurdan Beşergil: İyi Geceler ÖpücüğüBak a s Sembollerle ve g n m zdeki pek k arp kl a ayd nl k getiren i eri iyle bu kadar g zel anlat lamazd yarad l hik yesi C mlelerdeki derinli e yle hayran kald m ki tekrar tekrar kuyup durdum Herkesin kumas gereken bir kitap. Laşına düştük İşte bu yüzden İyi Geceler Öpücüğü bir efsanenin izini sürüyor Kişilerin tarihiyle kainatın tarihini birbirine tutturmak içinKitaptaki n dört öykü tek Tanrılı dinlerin “Yaratılış” efsanesinin bi.

Kitapla ilgili bir inceleme i in Okudu um en iyi kitaplardan biriydi B ylesine iyi bir anlat ma rastlamad m uzun zamand r Tan mlayamad m z duygular yle g zel anlat yor ki bir anda kendini ke fedilmi hissediyor insan Harika bir. Kırk üç iyi bir başlangıç için hiç de fena bir rakam değildiOnlar başladı biz devamını getirdik; nlar yaşadı biz anlamını keşfetmeye çalıştık Onların hayatları efsane ldu biz hayatlarımızı efsane gibi yaşama te.

Z c lan bu kitab n sat lmayan di er kitaplar n aras nda lmas ve bunun gibi iki kitapla beraber 10 liraya alm lmam Kesinlikle de eri daha fazla ve bu yazar daha fazla kazanmal daha fazla retmeli Hi lmad gereken sayg y g rmeli. R parçası lan Habil ve Kabil etrafında yoğunlaşıyor Efsanelerdeki içe işleyen iz bırakan derin anlamın sıradan hayatların Ten Thousand Goddam Cattle: A History of the American Cowboy in Song, Story and Verse ortak bayağılığından ya da mucizevi muhteşemliğinden uzaklup lmadığını görmeye çalışıy.

pdf Kitap İyi Geceler Öpücüğü – chernov–art.com

characters İyi Geceler Öpücüğü

1971 İstanbul doğumlu 1992’de Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu 1993’te avukatlık stajını tamamladı Öyküleri 1994’te Yaşar Nabi Nayır Gençlik Ödülleri’nde dikkate değer bulunarak yayımlandı Aynı yarışmada 1995’te birincilik aldı Öyküleri Adam Öykü Düşler Öyküler Fayton Öykü Fayton Üçüncü Öyküler Hayalet Gemi dergilerinde yayımlandı Virgül Radikal Kitap Cumhuriy